Texaco Havoline PitPack lahendus

Meie uus innovaatiline Texaco® Havoline PitPack on tõhus mootoriõli säilitus-, väljapaneku- ja doseerimissüsteem, mis tagab toote kvaliteedi alates pakendist kuni kliendi mootorini.

Uus pakend sisaldab 85% vähem plasti võrreldes meie eelmise 20 l pakendiga ja on töökodade jaoks suurepärane lahendus, mis säästab nii aega kui ka ruumi.

Kliendikeskne lahendus

Uus pakendisüsteem Havoline PitPack lihtsustab Texaco® Havoline mootoriõlide ladustamist, väljapanekut ja kasutamist. 20 l pakendid on saadaval koos spetsiaalse riiuli, õlikannude ja tootemärgistusega ning sisaldavad 85% vähem plasti võrreldes tavapäraste kanistritega.

Igas lainepapist kastis on 20 liitrit mootoriõli, mis on suletud polüetüleenist vooderduskotti. Kastid on kergesti virnastatavad, et töökojad saaksid ladustada laiemat viskoossuste valikut, võttes oluliselt vähem ruumi võrreldes konteineri või vaatidega. Kastide sildid on tehtud sarnaseks Texaco Havoline’i väikepakendite siltidega, et need oleksid endiselt kergesti äratuntavad.

Lihtsalt kasutatav mittetilkuv doseerimiskraan võimaldab kasutajatel valada õli kannudesse, millest igaüks mahutab kuni viis liitrit mootoriõli ja millel on selged mõõtemärgised. Spetsiaalselt disainitud kannudel on kaaned, mis aitavad vältida mustuse sattumist õlisse, ja sildid, mis näitavad toodete nimetusi ja viskoossust, et vältida ristsaastumist.

PitPacki esitlusriiul mahutab kuni kuus kasti, kuus kannu ning sellel on eemaldatavad tilgaalused, mis hõlbustavad puhastamist. Riiul on ergonoomiliselt kujundatud nii, et tegevus toimuks mugaval töökõrgusel.

Vähem energiakasutust, rohkem taaskasutatavat materjali

Teine Havoline PitPacki kontseptsiooni põhielement on selle energiatõhus tootmine ja materjalide taaskasutatavus.

Igas kastis olevad vooderduskotid sisaldavad 85% vähem plastikut võrreldeas varasemate 20-liitriste kanistritega, HDPE (kõrgtihe polüetüleen) kaal on 134 grammi võrreldes eelneva 900 grammiga. Plastikasutuse vähenemine vähendab ka energiatarbimist tootmisprotsessis.

Lainepapist kast on 100% taaskasutatavast materjalist ja tänu eraldiseisvatele vooderduskottidele püsib see puhtana ja seda saab utiliseerida koos teiste samaliigiliste jäätmetega.