Taro Ultra 20

Tootekood: 04456 Kategooriad: , Brand: Chevron
 • Saadaolevad pakendid:
 • Lahtine min. 2000L

Tellimiseks võtke palun ühendust meie müügimeeskonnaga

Info

Taro® Ultra 20 on silindrimääre (leelisarv 20) väikese väävlisisaldusega (<0,1%) kütusel töötavate uusima põlvkonna kahetaktiliste laevamootorite jaoks, mis töötavad mistahes töötingimustes suure mehaanilise ja termilise koormusega, sealhulgas selliste mootorite jaoks, mis pidevalt töötavad heite vähendamise piirkonnas ja veeldatud maagaasil. Taro Ultra 20 on segatud kõrge rafineerimisastmega baasõlide ja hoolikalt valitud lisaainetega, mis tagavad madalatel pööretel töötavate ristpeadiiselmootorite kolvirõngaste ja hülsi suurepärase kulumiskaitse ning kolvi puhtuse.

Taro Ultra 20 on soovitatav silindrimääre pidevalt väikese väävlisisaldusega (<0,1%) kütusel ja madalatel pööretel töötavate suurte laevadiislite jaoks kõigi koormuste ja töötingimuste korral, sealhulgas selliste mootorite jaoks, mis pidevalt töötavad heite vähendamise piirkonnas. Väikese väävlisisaldusega (<0,1%) kütusel töötamise korral tuleb vähendada silindrisse siseneva leelise kogust. WinGD (endine Wärtsilä) on andnud heakskiidu määrde Taro Ultra 20 kasutamiseks oma uusima põlvkonna mootorites, sealhulgas gaaskütusel töötavates WinGD kahekütuselistes mootorites. Toodet Taro Ultra 20 tuleb kasutada algseadmete tootja juhiste ja soovituste kohaselt.

 • Mootori kaitse
  Kaitseb silindrihülssi ja kolvirõngaid liigse kulumise eest ning võimaldab pikendada hooldusvälpa.
 • Mootori puhtus
  Väldib kolvirõngaste kinnijäämist ning minimeerib ladestuste moodustumist kolbidel ja põlemiskambri kogu väljalaskepiirkonnas.
 • Püsivus ladustamisel
  Püsiv ruumitemperatuuril ja pikaajalisel ladustamisel.
 • Kokkusobivus
  Kokkusobiv ja segatav rahvusvahelises meretranspordis kasutatavate üldtuntud diiselmootori silindrimääretega.