Taro Ultra 100

Tootekood: 04360 Kategooriad: , Brand: Chevron
 • Saadaolevad pakendid:
 • Lahtine min. 2000L

Tellimiseks võtke palun ühendust meie müügimeeskonnaga

Info

Taro® Ultra on silindrimäärete uus tooteseeria, mis on spetsiaalselt välja töötatud IMO 2020 nõuete ja ettenähtud paindlikkuse kohaselt. Silindrimäärded Taro Ultra on läbinud täielikud välikatsed erinevate kütustega, mis on eeldatavalt saadaval pärast IMO 2020 jõustumist ja millele on heakskiidu andnud peamised algseadmete tootjad. Määre Taro Ultra 100 on silindrimääre (leelisarv 100), mis on spetsiaalselt välja töötatud külmkorrosiooni mõjude vähendamiseks kahetaktilistes heitkoguste vähendamise seadmetega varustatud laevamootorites, mis töötavad raskel kütteõlil kõigil koormustel ja mistahes töötingimustes. Taro Ultra 100 on segatud kõrge rafineerimisastmega baasõlide ja hoolikalt valitud lisaainetega, mis tagavad madalatel pööretel töötavate ristpeadiiselmootorite kolvirõngaste ja hülsi suurepärase kulumiskaitse ning kolvi puhtuse.

 • MAN Energy Solutions
 • WinGD (endine Wärtsilä)
 • Japan Engine Corporation (endine Mitsubishi/Kobe Diesel)

Taro Ultra 100 on soovitatav silindrimääre raskel kütteõlil ja madalatel pööretel töötavate ning heitkoguste vähendamise seadmetega varustatud uusima põlvkonna suurte laevadiislite jaoks kõigi koormuste ja korrodeerivate töötingimuste korral. Toodet Taro Ultra 100 tuleb kasutada algseadmete tootja juhiste ja soovituste kohaselt. Taro Ultra 100 sobib kasutamiseks ka koos määrdega Taro Ultra 25 silindriõli automaatse segamissüsteemiga varustatud MAN Energy Solutionsi diiselmootorites.

 • Mootori kaitse
  Happe tõhus neutraliseerimine tagab silindrihülsside ja kolvirõngaste kaitse ülemäärase kulumise eest, mida põhjustab suure väävlisisaldusega raske kütteõli kasutamine, pikendades nii silindrihülsside ja kolvirõngaste kasutuskestust.
 • Mootori puhtus
  Väldib kolvirõngaste kinnijäämist ning minimeerib ladestuste moodustumist kolbidel ja põlemiskambri kogu väljalaskepiirkonnas.
 • Püsivus ladustamisel
  Püsiv ruumitemperatuuril ja pikaajalisel ladustamisel.
 • Kokkusobivus
  Kokkusobiv ja segatav rahvusvahelises meretranspordis kasutatavate üldtuntud diiselmootori silindrimääretega.
 • Käituskulu
  Kui õli etteandemäär on suurem algseadmete tootja soovitatud miinimumist, saab kasutada suurema leelisarvuga koostist, mis tagab samaväärse leeliselisuse ja kaitse korrosiooni eest, kuid võimaldab väiksemat etteandemäära, tänu millele vähenevad käituskulud.