MainTest tööstus- ja mootorsõidukiõlide analüüsid

Uno-X professionaalsed õlianalüüsid annavad infot nii kasutusel oleva õli kui ka seadme seisukorrast. Seadme õlisüsteemist võetava prooviga saab spektrograa­lise analüüsi abil tuvastada seadme rikked enne tõsiste tagajärgede ilmnemist. MainTest õlianalüüs teostatakse vastavalt rahvusvaheliselt tunnustatud standarditele Uno-X laboris Taanis. MainTesti hinnatakse ja kommenteeritakse Uno-X eriväljaõppega määrdeõlide inseneride poolt standardse protsessijuhendi alusel.

Parandab kuluefektiivsust ja pikendab tööiga

Uno-X õlianalüüs näitab seadme normivälist kulumist, õlikvaliteeti ja selle omadusi. Lühidalt öeldes annab analüüs täieliku ülevaate nii seadme kui õli seisukorrast. See võimaldab varakult reageerida ja saavutada optimaalne kuluefektiivsus. Seadme varakult avastatud rikke korral saate remonditöid või asendusi õigeaegselt planeerida ja vältida ootamatusi ning õnnetusjuhtumeid.  

Komplektis on viis analüüsi koos proovipudelite, infolehe ja andmekaardiga ning proovivõtukindad.

TexChek

Ennetav kasutatud õli analüüs / mootorite ja tööstusmasinate seisukorra analüüs.

TexChek on laiendatud õlianalüüsisüsteem, mis lisaks kasutusel oleva õli analüüsile annab ka olulist teavet masina liigse kulumise kohta. TexChek on süstemaatilise hooldusprogrammi hädavajalik abivahend. TexChek-i analüüsi teostatakse regulaarsete intervallidega 250 -1000 töötunni järel, sõltuvalt seadmest. TexChek-i soovitatakse peamiselt bensiini- ja diiselmootoritega masinate mootorite, käigukastide, suruõhukompressorite ja hüdraulikasüsteemide õli analüüsiks, kuid see on soovituslik kõikide õliga määritavate süsteemide analüüsimiseks.

GeoChek

Ennetav kasutatud õli analüüs / gaasimootoriõli analüüs.

GeoChek on õlianalüüsi süsteem, mis on spetsiaalselt välja töötatud gaasimootorites kasutatavate õlide analüüsimiseks. GeoChek sisaldab teste, mis annavad väga täpset teavet õli koostise ja seisundi kohta. GeoChek aitab väga täpselt kindlaks määrata õli vanuse ja seisukorra, et teostada õlivahetus optimaalsel hetkel. GeoChek sisaldab ka õli metalliosakeste sisalduse analüüsi, mis annab võimaluse sekkuda normiväliselt kõrge kulumise korral. GeoChek on asendamatu vahend gaasimootorite süstemaatilisel hooldusel. GeoChek analüüs viiakse läbi 250 töötunni järel. MainTest programm võimaldab jälgida analüüside ajalugu ja suundumiskõveraid.

CoolChek

Kasutatud õlide ennetav analüüs / jahutusõli analüüs.

CoolChek on õlianalüüsi süsteem, mis on spetsiaalselt välja töötatud külmutusseadmetes kasutatavate õlide analüüsimiseks. CoolChek sisaldab teste, mis annavad väga täpselt teavet õli koostise ja seisundi kohta. CoolChek-i abil saab lisaks seadmele parandada ka töökeskkonda. CoolChek sisaldab ka õli metalliosakeste sisalduse analüüsi, mis annab võimaluse sekkuda normiväliselt kõrge kulumise korral. CoolChek on hädavajalik vahend ettevõtte külmutusseadmete süstemaatilisel hooldusel. CoolChek analüüs viiakse läbi 1000 töötunni järel, kuid võib olla vajalik ka lühemate intervallidega, sõltuvalt seadmest.

GlycolChek

Ennetav analüüs / jahutusvedeliku ja antifriisi uuring.

GlycolChek on laiendatud analüüsisüsteem, mis on spetsiaalselt välja töötatud jahutusvedeliku analüüsimiseks igat tüüpi jahutussüsteemides. GlycolChek sisaldab spetsii­list teavet külmaaine seisundi ja seadme üldise seisukorra kohta ning on hädavajalik vahend külmutussüsteemide süstemaatilisel hooldusel. Jahutusvedeliku seisundi süstemaatiline analüüs tagab seadme/süsteemi optimaalse kasutusea.

CleanChek

Ennetav kasutatud õli analüüs / tööstuslik jooksev kontroll, sealhulgas osakeste loendus ISO 4406 või NAS 1638.

CleanChek õlianalüüs on välja töötatud hüdraulika- ja jõuülekandesüsteemide jaoks. CleanChek annab spetsii­list teavet õli seisundi ja puhtuse kohta, sealhulgas oksüdatsioonitaseme jametalliosakeste sisalduse kohta vastavalt ISO 4406 ja NASS 1638 standarditele. Lisaks mõõdetakse süsteemi kulumisastet.

Tellimiseks võtke palun ühendust meie müügimeeskonnaga.