Juhatus

Jaanus Lember

Mul on üle 30 aastane kogemus määrdeainete valdkonnas ning olen Lubtec OÜ asutaja.

Olen lõpetanud Tartu Ülikooli keemia teaduskonna ja enne seda autode tehnohoolduse ja remondi eriala TEMT-is. Kogu oma karjääri jooksul olen tegelenud autonduse, laevanduse ja tööstuse määrdeainete valdkonnaga. Olen töötanud ja konsulteerinud määrdeainete vallas erinevate riikide tehnilist personali ja pidanud määrdeainete teemalisi loenguid mitmete välisriikide seminaridel nii inglise, kui ka vene keeles.

Viimasel ajal olen keskendunud Eesti ning Läti maismaa klientidele ja merendussektori määrdeainetele. Merendussektor on eriti huvitav, kuna esitab määrdeainetele väga kõrgeid erinõudmisi kvaliteedi osas ja hõlmab kogu määrdeainete nimistut – alates mootoriõlidest kuni sünteetiliste kompressorõlide, korrosioonivastaste inhibiitorite ja biolagunevate EAL toodeteni välja.

Täna olen uhke selle üle, et minu ettevõte on Chevron Texaco ametlik esindaja ja seetõttu saame pakkuda oma klientidele laia spektrit usaldusväärseid maailmatasemel Texaco määrdeaineid. Olen äärmiselt pühendunud pakkuma oma klientidele kvaliteetset teenust ja tehnilist tuge kasutades oma kogemusi, et leida teie äri, masinapargi ning mehhanismide jaoks parim lahendus.

Olete väga oodatud meiega ühendust võtma!