HYDROX BIO

 • Saadaolevad pakendid:
 • Vaat 208L

Tellimiseks võtke palun ühendust meie müügimeeskonnaga

Info

HYDROX BIO sünteetilistel estritel põhinev keskkonnahoidlike määrete tooteseeria, mis tagab suurepärase määrimistaseme nii lahjendamata kui ka emulsioonina.

Tooteseeria HYDROX BIO on spetsiaalselt välja töötatud kasutamiseks täävtorus ja stabilisaatorseadmetes tundliku keskkonna tingimustes, kui esineb määrde lekke või vee sissetungimise võimalus. Ette nähtud kasutamiseks peamiselt kaelustihendite ja muude õli etteande ringlussüsteemidega rakendustes.
HYDROX BIO 68 ja HYDROX BIO 100 on soovitatavad kasutamiseks rummumäärdena teatud reguleeritava seadenurgaga sõukruvisüsteemide korral.

 • HYDROX BIO absorbeerib kogu täävtorusse sisenenud mere- või magevee, moodustades suhteliselt vedela ja stabiilse emulsiooni ja vähendab sellega vaba vee esinemisvõimalust täävtorus. HYDROX BIO tagab suurepärase määrimistaseme nii lahjendamata kui ka emulsioonina. Kui veesisaldus on üle 10%, on soovitatav osa emulsiooni süsteemist välja lasta ja lisada uut määret. Tavalised õlid ei emulgeeru sel viisil ja kipuvad kihistuma, jättes komponendid vee eest kaitsmata ja tekitades kulumiskahjustuse võimaluse.
 • HYDROX BIO 68 ja HYDROX BIO 100 on viskoossusklassiga, mida laagri- ja tihenditootjad üldjuhul soovitatavad pidevaks kasutamiseks täävtorus, kus määrdesüsteemi võib sattuda mere- või magevesi. Mõlemat määret võib kasutada ka teatud tüüpi stabilisaatorites.
 • HYDROX BIO 150 on ette nähtud kasutamiseks, kui laevatehas või klassifikatsiooniühing soovitab ISO VG 150 kohast keskkonnahoidlikku täävtorumääret. Toode vastab täävtoru laagrite määrimise uutele klassifikatsioonireeglitele ja soovitustele ning tagab õlikelme parema paksuse rasketes töötingimustes, mis võivad tekkida, kui ahtrilaagrile mõjub ääresurve. See võib juhtuda, kui konstruktsiooni tolerantsid või muud tegurid on väga väikesed.
 • HYDROX BIO 220 on soovitatav eriti siis, kui aluse kahjustunud või kulunud ahtritihendi tõttu tekkinud leket on vaja avariiolukorras vähendada. See suudab absorbeerida suure veekoguse ja on osutunud lekke vähendamisel väga tõhusaks. Lekke vähenemine on võimalik kuni 70%, kuid seda ei saa kõigil juhtudel garanteerida.
 • Absorbeerib kogu täävtorusse sisenenud mere- või magevee, moodustades suhteliselt vedela ja stabiilse emulsiooni ja vähendab sellega vaba vee esinemisvõimalust täävtorus.
 • Suurepärased määrimisomadused nii piiripealsetes kui ka hüdrodünaamilistes määrimistingimustes, mis esinevad täävtorus.
 • Kaitse korrosiooni eest säilib ka pikaajalisel seismisel ja stabiilne emulsioon tagab kriitilisel käivitumisajal määrdekelme sõukruvi võlli ja laagripõhja vahel.
 • Täävtoru määre HYDROX BIO sobib kasutamiseks nii laagrimetallist kui ka komposiitmaterjalist laagrites. Uute laagrimetallist laagrite paigaldamisel tuleb valida pliivaba konstruktsioon. (Täiendavat teavet annab Vickers Oils.)
 • Mitu peamist täävtorude kaelus- ja pinnatihendite tootjat on andnud heakskiidu hea kokkusobivuse kohta kaelustihendisüsteemides kasutatavate kummidega. (Enne kasutamist palun küsige Vickers Oilsilt uusimaid heakskiiduandmeid.)
 • HYDROX BIO 220 sobib kokku enamiku täävtorus tavaliselt kasutatavate mootoriõlidega ja seetõttu saab seda lisada juba olemasolevale õlile.
 • HYDROX BIO 220 on eeldatavalt tõhus kahjustunud ahtritihendi tõttu tekkinud õlilekke vähendamisel.