Me oleme ametlik Chevron ja Texaco määrdeainete esindaja Eestis ja Lätis

Lubtec OÜ on tugev ja usaldusväärne partner Balti riikides – Eestis ja Lätis, tarnides aastas maapealsetele klientidele ning laevadele keskmiselt 1 000 000 liitrit määrdeaineid. Meie suurimad lepingulised kliendid on Tallink Grupp AS, Enefit Kaevandused AS ja Viking Line Abp. Lubtec OÜ on tarninud laevadele määrdeaineid ka Singapuris, Kanadas ja Austraalias.

Meie meeskonnas on tehnilise ja keemia eriharidusega määrdeainete insener, mitu müügispetsialisti, pühendunud logistikajuht ja kogemustega autojuhid. Lubtec OÜ-l on olemas määrdeainete laod, mahutpark lahtise õli hoiustamiseks, oma paakauto, õlipumbad ja kõik, mida vaja määrdeainete tanimiseks kliendini ning punkerdamiseks laevale. Pakume absoluutselt kõiki määrdeaineid.

Oleme kindlad, et pakume teile parimaid määrdeaineid ning usaldusväärset ja professionaalset teenindust määrdeainete tarnimisel koos tehnilise toe ja õli analüüsiga, mis on kooskõlas kõikide rahvusvaheliste standardite ja merenduse nõuetega. Meie pakutavate Texaco määrdeainete valik on kogu maailmas hästi tuntud ja usaldusväärne ning kättesaadav õiglase ja konkurentsivõimelise hinnaga. Me oleme siin, et teenida teid nii maa, kui merenduse määrdeainetega kogu maailmas ja oleksime tänulik võimaluse eest tõestada end teie partnerina.