Me oleme ametlik Chevron ja Texaco Määrdeainete esindaja Eestis ja Lätis

Meie meeskonnas on tehnilise ja keemia eriharidusega määrdeainete insener, mitu müügispetsialisti, pühendunud logistikajuht ja kogemustega autojuhid. Lubtec OÜ-l on olemas määrdeainete laod, mahutpark lahtise õli hoiustamiseks, oma paakauto, õlipumbad ja kõik, mida vaja määrdeainete tanimiseks kliendini ning punkerdamiseks laevale. Pakume ka kõiki määrdeaineid:

Lubtec OÜ on tugev ja usaldusväärne partner Balti riikides – Eestis ja Lätis, tarnides aastas maapealsetele klientidele ning laevadele keskmiselt 1 000 000 liitrit määrdeaineid. Meie suurimad lepingulised kliendid on Tallink Grupp AS, Enefit Kaevandused AS ja Viking Line Abp. Lubtec OÜ on tarninud laevadele määrdeaineid ka Singapuris, Kanadas ja Austraalias.
Oleme kindlad, et pakume teile parimaid määrdeaineid ning usaldusväärset ja professionaalset teenindust määrdeainete tarnimisel koos tehnilise toe ja õli analüüsiga, mis on kooskõlas kõikide rahvusvaheliste standardite ja merenduse nõuetega. Meie pakutavate Texaco määrdeainete valik on kogu maailmas hästi tuntud ja usaldusväärne ning kättesaadav õiglase ja konkurentsivõimelise hinnaga. Me oleme siin, et teenida teid nii maa, kui merenduse määrdeainetega kogu maailmas ja oleksime tänulik võimaluse eest tõestada end teie partnerina. 
Meie meeskonna seni suurim saavutus on olnud Tallink Grupp AS-i uue kiirlaeva MEGASTAR esmatäitmine määrdeainetega 2017 aastal Meyer Turku laevatehases Soomes. 

Lubtec Chevron Merendus

Me tarnime määrdeaineid rohkem kui 50-s erinevas sadamas üle baltikumi.

Võtke meiega ühendust ning leiame sinule parima määrdeaine ning toimetame sinule sobivasse sadamasse.

Lubtec Texaco

Kaasaegse tehnoloogiaga Texaco määrdeained – need on USA Chevroni brändi esindatus Euroopas, sisaldades väga laia valikut mootoriõlisid sõiduautodele, raskeveokitele, ehitusmasinatele, sealhulgas Delo raskeveokite mootoriõli sari koos antifriisi ja laia tööstusemäärdeainete valikuga. Tänaseks on Chevron/Texacol Euroopas üle saja aasta pikkune kogemus, kus meie autonduse ja tööstuse määrdeained on Texaco®, Chevron®, Havoline®, Delo®, HDAX® ja Techron® kaubamärkide alla, sealhulgas ka käigukastiõlid, määrded, hüdraulilised vedelikud, gaasid mootoriõlid ja turbiinõlid.

Soovin saada Lubtec OÜ uudiseid

© 2018 Lubtec OÜ | Pärnamäe tee 190, Pärnamäe, Viimsi vald, 74020 Harjumaa

  • See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.